0
0

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام چه زمانی است؟

بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام چه زمانی است؟چه اوقاتی عکس انتشار دهیم؟بهترین زمان گذاشتن پست ویدیویی در اینستاگرام چه وقتی است؟ راهنمای جامع پست گذاشتن در اینستاگرام.

بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام

خلاصه مقاله
یکی از بهترین ترفندهای افزایش لایک و افزایش فالوور اینستاگرام
ساعات طلایی اینستاگرام چیست؟
چرا باید زمان های طلایی پست گذاشتن را جدی بگیریم؟
هیچ وقت پست های اینستاگرام را پست سرهم انتشار ندهید
همیشه به روز باشید
ساعات طلایی اینستاگرام (بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام)
خب، اگر ساعات اوج اینستاگرام را جدی بگیریم دیگر تمام است و شاهد افزایش لایک و فالوور اینستاگرام هستیم؟
جمع بندی
و اما حرف آخر

یکی از بهترین ترفندهای افزایش لایک و افزایش فالوور اینستاگرامدر گذشته در آکادمی جولد، ترفند هایی در خصوص افزایش فالوور و لایک اینستاگرام به شما آموزش دادیم و به نکات مربوطه اشاره کردیم. یکی از بهترین ترفندهایی در هر دو مورد یعنی هم مقاله افزایش لایک و هم مقاله افزایش فالوور به آن اشاره شد، انتخاب بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام بود. یعنی دانستن اینکه بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام چه زمانی است، به شما کمک می کند تا فالوورها و لایک پست های خود را افزایش دهید. در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا در آکادمی جولد، بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام یا همان ساعت اوج اینستاگرام را به طور کامل به شما توضیح دهیم و اطلاعات دقیق دراین باره را به شما بگوئیم پس با ما همراه باشید و در آخر مقاله را لایک کنید و نظرات مهم خودتان را بیان کنید.

ساعات طلایی اینستاگرام چیست؟

ساعت طلایی اینستاگرام یا ساعت اوج اینستاگرام، به ساعاتی گفته می شود که ساعتی شلوغ برای اینستاگرام باشد یعنی افراد بیشتری در آن ساعات در اینستاگرام حضور دارند و این همان نقطه قوت برای پیج هایی است که قصد افزایش فالوور و افزایش لایک پیج خود را دارند، زیرا وقتی شما ساعت اوج اینستاگرام را بشناسید و به خوبی آن را آنالیز کرده باشید و پست های خود را در همان زمان ها منتشر کنید، افراد بیشتری پست شما را خواهند دید و در نتیجه شما شاهد افزایش لایک و افزایش فالوور شگفت انگیز اینستاگرام خود خواهید بود. اگر شما بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام را بدانید، به طور حتم به شما می گوییم که از بسیاری از رقبای خود پیشی خواهید گرفت زیرا خیلی ها هستند که به این نکته بسیار مهم توجهی نمی کنند و اگر شما بهترین زمان انتشار پست را بدانید از آنها سبقت خواهید گرفت.

بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام

چرا باید زمان های طلایی پست گذاشتن را جدی بگیریم؟

این سوال بسیار مهم است که چرا این قدر ساعات اوج اینستاگرام حائز اهمیت است و چرا این قدر ما روی آن مانور می دهیم؟
همانطور که گفتیم، ساعاتی مهم در اینستاگرام وجود دارد که افراد بیشتری در آن وجود دارند و اگر شما در این ساعات پست خود را منتشر کنید، با لایک بیشتری همراه خواهد بود.

همانطور که می دانید، افزایش لایک و افزایش فالوور، یک رابطه دو طرفه دارند یعنی افزایش لایک باعث افزایش فالوور می شود و همینطور افزایش فالوور باعث افزایش لایک اینستاگرام می شود، به شکل زیر توجه کنید:

بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام

همینطور که دیدید دانستن بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام باعث افزایش لایک شما و در نتیجه باعث افزایش فالوور شما خواهد شد.

بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام

هیچ وقت پست های اینستاگرام را پست سرهم انتشار ندهید

گاها پیش آمده که افرادی چندین پست را پشت سرهم منتشر می کنند و فکر می کنند که چون تعداد پست های بیشتری را منتشر کرده اند، لایک پست هایشان افزایش خواهد یافت اما با نتیجه عکس مواجه خواهند شد، زیرا آن ها سخت در اشتباه اند و این کار نه تنها باعث افزایش لایک آنها نخواهد شد، بلکه باعث کاهش آن هم می شود! بگذارید سری هم به آمار بزنیم:
طبق آمار عمر هر پست حدود ۴ ساعت می باشد، یعنی تا ۴ ساعت بعد از این که پستی را منتشر می کنید، آن پست جان دارد و نفس می کشد و لایک می خورد. اما اگر شما در این چهار ساعت پست دیگری را منتشر کنید، در واقع شما جلوی نفس کشیدن پست قبلی را خواهید گرفت. و به جرم قتل پست قبلی، اعدام خواهید شد. شوخی بوود:) اما حقیقت این است که “نو که بیاد به بازار کهنه میشه دل آزار” یعنی اگر شما پست جدیدی در آن ۴ ساعت منتشر کنید، دیگر کسی سراغ پست قبلی شما نخواهد رفت یعنی دیگر کسی پست قبلی را آدم حساب نخواهد کرد (در واقع آن را پست حساب نخواهد کرد) و این یعنی آن پست لایک خوبی نخواهد گرفت.

بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام

همیشه به روز باشید

یک نکته مهم دیگر برای افزایش لایک این است که همیشه به روز باشید. و روزی یک بار یا حداقل هر هفته یک پست بگذارید. (همان روزی یک بار بیشتر توصیه می شود) تا فالوورها و لایک اینستاگرام خود را افزایش دهید. این درست است که انتخاب بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است. اما این را هم بدانید که باید همواره با برنامه ریزی پست بگذارید. یعنی این طور نباشد که شما امروز پست بگذارید و به مدت یک ماه دیگر پست نگذارید. در این صورت وقتی فالوور های شما می بینند که شما در کارتان جدی نیستید و بدون برنامه پست می گذارید دیگر تصمیم میگیرند تا شما را آنفالو کنند و دیگر به سمت پیج شما نخواهند آمد و هرگز دیگر شما را فالو نخواهند کرد چون یک تصویر اولیه از شما در ذهنشان خواهد ماند و به سختی این تصویر پاک خواهد شد.

پس توصیه ما این است که علاوه بر انتخاب بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام، به این توجه کنید. که همیشه باید به روز باشید و مرتب پست بگذارید. تا با این استراتژی فالوور های خود را افزایش دهید.

بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام

ساعات طلایی اینستاگرام (بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام)
حالا بریم سر اصل مطلب، ساعات اوج اینستاگرام چه ساعاتی هستند؟
خب، بگذارید تا جواب این سوال را به ۲ دسته تقسیم کنیم. اولی بهترین زمان انتشار عکس و دومی بهترین زمان انتشار فیلم در اینستاگرام.

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام برای عکس

طبق آمار ساعات زیر، ساعات اوج اینستاگرام و بهترین زمان انتشار پست هستند. پس لطفا آنها را با دقت مطالعه کنید:
۹-۷ صبح : این ساعات از صبح، از ساعات اوج اینستاگرام می باشد. چون در این ساعت مردم از خواب بیدار می شوند و اولین کاری که می کنند این است که اینستا‌گرام خود را چک کنند. تا پست های جدید را ببینند و بعد برای رفتن به سرکار آماده می شوند. یعنی اگر مخاطب پیج شما دانشجویان و یا کارمندان هستند؛ این زمان برای پست گذاشتن بسیار مناسب می باشد.
۷-۵ بعداز ظهر : در این زمان اکثر افراد مشغول استراحت کردن هستند. و این ها می توانند دانش آموزانی باشند که بعد از تعطیل شدن مدرسه، مشغول استراحت هستند. و یا افرادی دیگر که می خواهند این ساعات خود را در اینستاگرام به سر ببرند. در کل این ساعت بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام می باشد. و سیل عظیمی از مردم در این ساعت در اینستاگرام هستند.

۹ شب تا ۱ بامداد:این زمان نیز بعد از ساعت ۷-۵ بامداد بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام می باشد. زیرا در این ساعات، افراد از سر کار خود بازگشته اند و خستگی خود را با اینستاگرام از بین می برند و این روند تا ساعت ۱ بامداد ادامه خواهد داشت. و دیگر افراد به خواب فرو خواهند رفت:)

بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام

البته این ساعت یک نقطه مثبت دیگر نیز دارد. و آن هم این است که افرادی که صبح از خواب بیدار می شوند، پست شما را مشاهده خواهند کرد.

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام برای فیلم

دانستن بهترین زمان انتشار پست فیلم همانند عکس مهم است. چون ساعاتی وجود دارد که مخاطب واقعا نمی تواند تا به ویدئو گوش دهد. و فقط به صورت تصویری و بدون صدا خواهد دید و طبیعتا هیچ مفهومی از ویدئوی شما متوجه نخواهد شد. (البته اگر فیلم شما بدون زیر نویس باشد)
۹ شب تا ۱ بامداد : همانطور که گفتیم یکی از ساعات اوج اینستاگرام برای پست گذاشتن، ۹ شب تا ۱ بامداد می باشد، اما بهتر است تا فیلم خود را در این زمان منتشر کنیم زیرا همانطور که گفته شد، افراد در خانه خود در حال استراحت کردن هستند و هیچ محدودیتی برای دیدن فیلم شما با صدا ندارند ولی در ساعات دیگر این امکان وجود دارد که فرد نتواند تا فیلم را با صدا ببیند (مانند وقتی در ایستگاه مترو است)

خب، اگر ساعات اوج اینستاگرام را جدی بگیریم دیگر تمام است و شاهد افزایش لایک و فالوور اینستاگرام هستیم؟

البته که آره، اما قضیه همینجا تمام نخواهد شد. و شما باید از ترفند های دیگری نیز برای افزایش فالوور و افزایش لایک اینستاگرام خود استفاده کنید. تا شاهد نتیجه مطلوب تری باشید. توصیه می کنیم برای افزایش لایک اینستاگرام مقاله ۸ روش معجزه آسا افزایش لایک اینستاگرام را حتما بخوانید. و برای افزایش فالوور اینستاگرام، مقاله ۸ روش واقعی افزایش فالوور اینستاگرام را مطالعه فرمائید.

جمع بندی در مورد بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

یکی از فاکتورهای مهم افزایش فالوور و لایک؛ دانستن بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام است. این زمان ها به ساعات طلایی معروفند. یعنی ساعاتی که بیشترین شلوغی را در اینستاگرام دارند. و افراد بیشتری در آن حضور دارند. پس شما می توانید با پست گذاشتن در این ساعات، لایک و فالوور بیشتری بدست بیاورید. البته باید به این نکته نیز توجه کنید که داشتن برنامه منظم برای پست گذاشتن بسیار مهم است. و اگر به آن توجه نکنید، دانستن بهترین زمان انتشار پست فایده ای نخواهد داشت. پس لطفا در ساعات گفته شده پست خود را منتشر کنید تا نتیجه مطلوب تری بگیرید.

و اما حرف آخر

تنها یک حرف میان learn  و earn فاصله است… .

به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

نظرات

0 نظر در مورد بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

ولاگ چیست و به چه کسی ولاگر می‌گویند؟

ایلان ماسک «Elon Musk» یکی از تأثیرگذارترین افراد جهان است و در زمینه نوآوری می‌توان او را یکی از ده شخصیت برتر جهان نامید. داستان زندگی او و شرکت‌هایی که راه اندازی و برای رشد و پیشرفت آن‌ها تلاش کرده، واقعاً جالب است. داستان زندگی این شخصیت برجسته می‌تواند درس‌های زیادی برای ما به همراه داشته باشد. در این مقاله تصمیم داریم زندگی ایلان ماسک را در کنار هم بررسی کنیم و ببینیم که این شخصیت ثروتمند در طول زندگی خود چه مشکلات و سختی‌هایی را پشت سر گذاشته است. دانستن زندگی‌نامه اشخاص بزرگ و تأثیرگذار همیشه آموزنده و الهام‌بخش است

ابعاد تصاویر اینستاگرام اندازه و سایز فیلم اینستاگرام سایز و ابعاد عکس های اینستاگرام آپدیت 2020

چرا ابعاد تصاویر اینستاگرام مهم است؟ در باره ابعاد تصاویر اینستاگرام باید عرض کنیم که شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از رسانه های فوق العاده بصری است . بنابراین بسیار مهم است که هنگام پست کردن تصاویر بر روی اینستاگرام ، بهترین سایز را برای تصاویر و ویدیو های خود انتخاب. اکثر کاربران اینستاگرام می دانند که چگونه پست های خود را فیلتر کرده و در غیر این صورت دستکاری کنند. تا از نظر زیبایی جذاب باشد ، اما در عمل تصویری اینستاگرام چیزهای بیشتری وجود دارد. اندازه عکس اینستاگرام در سراسر صفحه مهم است. ابعاد عکس پروفایل عکس پروفایل اینستاگرام شما

آشنایی با روش های افزایش تعامل اینستاگرام

 روش های افزایش تعامل اینستاگرام به منظور افزایش تعامل اینستاگرام چه راهكارهايي در دست است؟ هدف از افزايش تعامل چيست؟ مهمترين مزاياي تعامل در اينستاگرام چه مواردي مي باشد؟ شما چه راهكارهايي را براي اين امر در نظر داريد؟ در ادامه در نظر داريم به طور كلي به بررسي برخي از مهمترين بايد و نبايدهاي در مورد افزایش تعامل اینستاگرام بپردازيم و راهنماي كاملي در اختيار شما عزیزان قرار دهيم، با ما همراه باشيد. افزایش تعامل اینستاگرام به دليل داشتن مزاياي فوق العاده توانسته است توجه افراد زيادي را به سوي خود جلب كند. ميزان تعامل و بازخورد بيشتر در فضاي

تدریس کنید