وبلاگ

ابعاد تصاویر اینستاگرام اندازه و سایز فیلم اینستاگرام سایز و ابعاد عکس های اینستاگرام آپدیت 2020

ابعاد-تصاویر-اینستاگرام

چرا ابعاد تصاویر اینستاگرام مهم است؟

در باره ابعاد تصاویر اینستاگرام باید عرض کنیم که شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از رسانه های فوق العاده بصری است . بنابراین بسیار مهم است که هنگام پست کردن تصاویر بر روی اینستاگرام ، بهترین سایز را برای تصاویر و ویدیو های خود انتخاب. اکثر کاربران اینستاگرام می دانند که چگونه پست های خود را فیلتر کرده و در غیر این صورت دستکاری کنند. تا از نظر زیبایی جذاب باشد ، اما در عمل تصویری اینستاگرام چیزهای بیشتری وجود دارد. اندازه عکس اینستاگرام در سراسر صفحه مهم است.

ابعاد-تصاویر-اینستاگرام-عکس-پروفایل

ابعاد عکس پروفایل

عکس پروفایل اینستاگرام شما 110 در 110 پیکسل در تلفن همراه است . اگرچه وضوح تصویر در دسکتاپ (کامپیوتر) کمی بیشتر است. در مورد اندازه عکس پروفایل اینستاگرام ، نظرات مختلفی وجود دارد. برخی معتقدند که از آنجا که مردم در وهله اول از اینستاگرام در تلفن همراه استفاده می کنند . شما فقط باید در طراحی ابعاد 110 در 110 پیکسل را در نظر بگیرید. با این حال ، دیگران فکر می کنند کاربران اینستاگرام باید برنامه داشته باشند. که اندازه عکس پروفایل اینستاگرام خود را در 180 در 180 پیکسل داشته باشد. تا با کیفیت بالا در دسکتاپ و موبایل نمایش داده شود. این یکی از مواردی است که شما به نوعی باید آزمایش کنید. و ببینید چه چیزی برای تصویری که برای نمایه خود انتخاب می کنید بهتر است. همچنین می توانید از الگوی اینستاگرام برای کمک به ایجاد انسجام در نیازهای تصویربرداری استفاده کنید.

یک نکته دیگر: اندازه عکس نمایه اینستاگرام شما به عکس نمایه فیس بوک نزدیکتر است . اما مانند لوگوی کانال YouTube دور است. این ملاحظه ممکن است در تصمیمات طراحی شما نیز تأثیرگذار باشد.

ابعاد-تصاویر-اینستاگرام-اندازه-پست-های-اینستاگرام

ابعاد پست های مربعی

بر خلاف بسیاری از شبکه های مجازی دیگر ( رسانه های اجتماعی ) ، اندازه عکس اینستاگرام لازم نیست در همه پست ها سازگار باشد. ابعاد اینستاگرام اکنون می تواند تصاویر مربعی ، منظره و پرتره باشد. اگرچه در اصل فقط تصاویر مربعی را نشان می داد. همه تصاویر اکنون به صورت تصویر کوچک مربع نشان داده می شوند. با این حال ، کلیک کردن بر روی عکس ها ، آنها را با نسبت ابعادی کامل نشان می دهد. استفاده از تصاویر مربعی برای همه پست های شما مطمئناً یک گزینه است. بنابراین لازم نیست نگران نحوه تغییر تصویر بین پیش نمایش و عکس کامل باشید. این نیز بازگشت چشمگیر به روزهای اولیه اینستاگرام است. اگر تصاویر مربع را انتخاب کنید ، اندازه تصویر اینستاگرام که باید با آن کار کنید 1080 در 1080 پیکسل است.

عکس های عمودی: اندازه و ابعاد تصاویر اینستاگرام میتواند به صورت عمودی و 1080 در 1350 پیکسل باشد.

عکس های افقی: اندازه و ابعاد تصاویر اینستاگرام میتواند همچنین به صورت افقی و با ابعاد 1080 در 566 پیکسل باشد.

ابعاد-تصاویر-اینستاگرام-اندازه-پست-های-اینستاگرام

ابعاد استوری اینستاگرام

مانند تمام رسانه های اجتماعی دیگر ، اینستاگرام برای حفظ ارتباط خود و گرفتن وقت بیشتر از کاربران، مجبور به سازگاری شده است. آنها Instagram Stories را پیاده سازی کرده اند. که این ویژگی در برنامه به کاربران امکان می دهد تصاویر و فیلم های کوتاه را به صورت نمایش اسلاید برای مدت کوتاهی (24 ساعت) ارسال کنند. کاربران همچنین می توانند علاوه بر فیلترهای معمول پلتفرم ، متن و شکلک را به این فیلم ها و تصاویر اضافه کنند. ابعاد داستان اینستاگرام 1080 در 1920 پیکسل دقیق است. بسیار مهم است که به این ابعاد پایبند باشید . زیرا اینستاگرام ویدیوی شما را برش یا بزرگنمایی می کند. که باعث افت کیفیت می شود و ممکن است منجر به حذف جنبه های مهم استوری شما شود.

ابعاد-تصاویر-اینستاگرام-اندازه-پست-های-اینستاگرام

ابعاد تصاویر IGTV اینستاگرام

IGTV یکی از ابزار های پرکاربرد اینستاگرام برای قرار دادن تصاویر بالای 1 دقیقه در اینستاگرام میباشد. که با وسیله IGTV اینستاگرام میشود فیلم های بالا 1 دقیقه و حتی تا 1 ساعت هم آپلود کرد. IGTV اینستاگرام میتواند برای پیج شما یکی از پولساز ترین ابزار ها باشد و با آن فالوور های زیادی از اکسپلورر جمع کنید! پس مهم است ویدیوی شما به درستی داخل IGTV اینستاگرام قرار گیرد و کات نشود. پس باید ابعاد آنرا بدانیم. ابعاد پست IGTV اینستاگرام به صورت افقی 1080 در 608 پیکسل است. و ابعاد کاور پست IGTV اینستاگرام به صورت 420 در 654 پیکسل می باشد.

کاور پست اینستاگرامی و IGTV اینستاگرام بسیار بسیار برای جذب مخاطب و به رخ کشیدن حرفه ای بودنتون تاثیر داره. چون در نگاه اول مخاطب جذب ظاهر مرتب و زیبای پیجتون میشه!

جمع بندی در باره ابعاد تصاویر های اینستاگرام

از آنجا که این پلت فرم کاملاً مربوط به تصاویر (بصری) است . توجه به اندازه تصویر اینستاگرام و ابعاد اینستاگرام بسیار مهم است. حساب های خیره کننده اینستاگرام از نظر بصری می توانند سر و شانه های خود را بالاتر از بقیه قسمت ها قرار دهند. در حالی که حساب های فرعی به راحتی کنار جاده می افتند. حال میتوان فهمید چرا قالب اینستاگرام بسیار مهم است!

 

تدریس کنید