آکادمی جولد

!اینستاگرام،تلگرام و روبیکا را قورت بده

آکادمی جولد

!اینستاگرام،تلگرام و روبیکا را قورت بده

روش های کسب درآمد از روبیکا

این شب ها قبل از سریال پایتخت ۶، میبینیم که آقای رحمت امینی از ما درخواست می کند که ویدئو را فوروارد کنیم و لایک کنیم تا آن ها به پول برسند. اما آیا از خود پرسیدید چرا؟ تو این مقاله به این می پردازیم که چگونه در روبیکا کسب درآمد کنیم. لطفا تا آخر مقاله همراه ما باشید.

کسب درآمد از روبیکا

خلاصه مقاله

درباره روبیکا
روش های کسب درآمد از روبیکا
۱.از بازی کردن پول در بیاورید!
۲.عضویت در کانال های آموزش نحوه کسب درآمد
۳.نحوه کسب درآمد از روبیکا از طریق تولید محتوا
چگونه در روبیکا پول بیشتری در بیاوریم؟
سوال متداول
درآمد برای چه کسی محاسبه خواهد شد؟
اگر کسی پیام ما را فوروارد کند، چه می شود؟
حداقل مقدار واریز
درآمد برای چه کسی محاسبه می شود؟
چگونه میزان درآمد خود را مشاهده کنیم؟
جمع بندی
و اما حرف آخر

درباره روبیکا

اپلیکیشن روبیکا یکی از پربازدید ترین اپلیکیشن های تلفن همراه می باشد. البته بهتر است بگویم سوپر اپلیکیشن به جای اپلیکیشن زیرا در این اپلیکیشن هر کاری که بخواهید می توانید انجام دهید. از دیدن فیلم و سریال و گوش دادن به آهنگ ها بگیر تا ساخت کانال و پیج در روبیکا. از چند سال پیش این اپلیکیشن خود را به طور مکرر در تلویزیون تبلیغ می کرد و این تبلیغ تا به حال ادامه داشته و ادامه خواهد داشت‌. همین امر سبب شده تا کاربران زیادی به سوی این سوپر اپلیکیشن جذب شوند. این روند ادامه داشته تا اینکه چند وقت پیش، روبیکا از بخش جدیدش رونمایی کرد که بسیار غوغا کرده است. بخش کسب درآمد از روبیکا. البته این روش در گذشته در آن وجود داشته اما با ترفندی دیگر. در این مقاله می خواهم نحوه کسب درآمد از روبیکا را به طور کامل توضیح دهم و تمام فوت و فن های آن را هم بگویم. با ما همراه باشید.

 

نحوه کسب درآمد از روبیکا

رسیدن به درآمد در روبیکا روش های متفاوتی دارد. از بازی کردن بگیر تا تولید محتوا. برای اینکه نحوه کسب درآمد از روبیکا را بیاموزید باید بدانید که ما ۳ راز آن را به شما خواهیم آموخت که روش آخر بخش ویژه مقاله ما خواهد بود و بخشی است که به تازگی به آن اضافه شده است و قرار است تا مانور زیادی روی آن بدهیم. امروز می خواهیم با هم بفهمیم که چگونه در روبیکا کسب درآمد کنیم.

 

۱.نحوه کسب درآمد از بازی کردن در روبیکا!

پول درآوردن از بازی از روش های فوق العاده و جذاب روبیکا است. شما کافیست تا در این روش در بازی هایی که در آن جایزه می دهند، شرکت کنید و جزو نفرات برتر این بازی شوید تا در این صورت به درآمد برسید. بیایید با هم یاد بگیریم که چگونه می توانیم این نحوه کسب درآمد از روبیکا را اجرا کنیم.
نحوه کسب درآمد از روبیکا با بازی کردن:
۱.ابتدا وارد اپلیکیشن شوید
۲.سپس قسمت بازی را انتخاب کنید

کسب درآمد از روبیکا

۳.قسمتی در این اپلیکیشن وجود دارد که نوشته است: بازی کن جایزه ببر. اینجا دقیقا همان جایی است که شما می توانید با ورود به آن و بازی کردن، از روبیکا پول پارو کنید.

کسب درآمد از روبیکا

 

برای اطلاعات بیشتر درباره کسب درآمد از بازی در روبیکا،

مقاله «کسب درآمد از بازی در روبیکا» را مطالعه فرمایید

۲.عضویت در کانال های آموزشی پول درآوردن از اینترنت

همانطور که گفتیم در این اپلیکیشن قسمت های مختلفی وجود دارد که یکی از این قسمت ها، بخش پیام رسان روبیکا است. همانطور که میدانید کانال های زیادی درباره موضوعات مختلف در روبیکا وجود دارند. از کانال های سرگرمی و خنده مانند کانال (امیر دوبله) که دوبله های بسیار خنده داری در کانال خود می گذارد، تا کانال هایی که به آموزش می پردازند. بعضی از این کانال ها به آموزش نحوه پول درآوردن از اینترنت می پردازند (مانند همینجا). شما می توانید از این کانال ها برای پول درآوردن از اینترنت استفاده کنید. البته توصیه می کنم تا این کار را نکنید چون هنوز کانال جامعی در این باره به وجود نیامده است و بهترین جا همین جاست که ما به شما انواع ترفند ها را آموزش خواهیم داد و از نظر اطلاعات خدا را شکر از سطح بالایی برخوردار هستیم. پس بلافاصله به سراغ روش فوق العاده می رویم و می فهمیم چگونه در روبیکا کسب درآمد کنیم.

 

و اما قابلیت جدید کسب درآمد از روبیکا

قابلیت جدید روبیکا که این روز ها غوغا کرده است، روش پول درآوردن از طریق تولید محتواست، روشی که واقعا جای خالی آن احساس می شد و الان دیگر روبیکا تصمیم گرفته تا این امکان را هم به کاربران خود بدهد. الان می خواهم به طور مفصل نحوه کسب درآمد از روبیکا را برایتان شرح دهم. از اینجا به بعد دیگه قضیه داره جدی میشه... .
پول درآوردن از اینترنت روش های متعددی دارد که مبحث تولید محتوا بسیار مبحث مهمی در آن است. اگه نمی دانید چرا، کافیه که به همین متنی که دارید می خوانید دقت کنید و تاثیر آن را بفهمید. خب بریم سر اصل مطلب، نحوه کسب درآمد از روبیکا توسط تولید محتوا

 

۳.کسب درآمد از تولید محتوا

روبیکا این امکان را به شما می دهد تا با تولید محتوا از آن پول در بیاورید. اما چطوری؟ چطور باید محتوای خودمون را انتشار بدهیم؟ اول باید به شما بگویم که محتوای شما میتواند یک متن باشد، یک فیلم باشد، یک عکس باشد و یا هر چیز دیگری که فکر میکنید جالب است و میتوانید از راه آن مخاطب جذب کنید. شاید شما در موضوعی اطلاعات داشته باشید و بخواهید تا آن را به دیگران آموزش دهید، اینطور روبیکا جای مناسبی برای ارائه آموزش های شماست چون هم رایگان است هم مخاطبان زیادی دارد و از همه مهم تر اینکه شما می توانید از روبیکا پول در بیاورید. یا شاید اینکه شما هوش سرگرمی و خنده بالایی دارید و می توانید پیج سرگرمی بسازید و از طریق آن به پول برسید. برای مثال می توانم پیج امیر دوبله را به شما معرفی کنم که بسیار باحال و جذاب است.
کسب درآمد از طریق تولید محتوا در روبیکا به ۲ طریق است:

 

۱-کسب درآمد با ساخت پیج در روبیکا (روبینو)

روبینو بخشی در این اپلیکیشن است که می توان لقب اینستاگرام روبیکا را به آن داد چون شباهت بسیار زیادی به پلتفرم اینستاگرام دارد. حالا با این تفاوت که شما می توانید از آن پول دربیاورید، اکنون می خواهم نحوه کسب درآمد از روبینو را برایتان شرح دهم:
این روش به این شرح است که شما به ازای مشاهده (دانلود) به پول می رسید. یعنی هرچه دنبال کننده های شما بیشتر باشد و افراد بیشتری پست شما را مشاهده کنند، به طبع پول بیشتری دریافت می کنید.

 

۲-کسب درآمد با ساخت کانال (پیام رسان)

پیام رسان نیز بخشی دیگر است که می توان به آن لقب تلگرام روبیکا را داد زیرا بسیار به تلگرام شباهت دارد ولی با این فرق که در آن به ازای مشاهده (دانلود) محتوا پول در می آورید.
نحوه کسب درآمد از روبیکا قسمت پیام رسان:
کافیست تا فقط یک کانال تاسیس کنید و روز به روز محتوا های خود را در آن قرار دهید تا مردم با بازدید هرچه بیشتر آن، به حساب شما پول واریز کنند. به همین سادگی.
حالا می خواهم ترفند های کسب درآمد از روبیکا را به طور کامل برایتان شرح دهم:

 

چگونه در روبیکا درآمد بیشتری داشته باشیم؟

برای اینکه بفهمید چگونه به پول بیشتری در روبیکا برسید، باید به این نکات توجه کنید:

تولید محتوای ویروسی

بگذارید یک توضیح مختصر راجع به تولید محتوای ویروسی به شما بدهم: محتوای ویروسی، محتوایی است که وقتی آن را به کسی نشان می دهید، درجا تصمیم میگیرد تا آن را به دوستان و اقوام خود نشان دهد و این سبب می شود تا محتوای تولید شده پس از مدتی کوتاه کل شبکه های اجتماعی را دربرگیرد و معروف شود.
شما هم باید محتوایی تولید کنید که مردم تصمیم بگیرند آن را برای دوستانشان فوروارد کنند و یا در آخر محتوا از مردم درخواست کنید تا آن را برای بقیه فوروارد کنند، دقیقا همان کاری که کانال امیر دوبله در روبیکا انجام می دهد. این کار باعث می شود تا تعداد بازدید محتوا به طرز شگفت انگیزی بالا رود و در نتیجه درآمد شما چند برابر خواهد شد.

 

۱-اعضای بیشتر، پول بیشتر

هر چه اعضای کانال شما بیشتر باشد، به طبع آمار مشاهده هم بالا خواهد رفت و درآمد شما هم بالا می رود. برای اینکه اعضای کانال خود را بالا ببرید، باید کانال خود را تبلیغ کنید یعنی آن را به دوستانتان معرفی کنید و از آنها بخواهید که آن ها هم کسانی را عضو کانال شما کنند تا درآمد شما افزایش یابد.

 

۲-افزایش بازدید کانال روبیکا

قانونی که روبیکا گذاشته به این شکل است که هر محتوایی که بازدید بیشتری داشته باشد، درآمد بیشتری خواهد داشت. این بدین معنی است که ملاک درآمد از روبیکا میزان بازدید پست شماست. که برای اینکار باید از تیتر های جذاب استفاده کنید تا بازدید شما بالا رود. برای اینکار میتوانید از کلمات فوق العاده، استثنایی، رایگان و... استفاده کنید. که البته باز هم میگویم حتما محتوای ویروسی تولید کنید. تا شاهد معجزه باشید.

 

محتوای بیشتری تولید کنید تا بازدید شما بالا رود

تعداد محتوای تولید شده در میزان درآمد از روبیکا تاثیر بسیار زیادی دارد. برای مثال درآمد کانالی که روزی یک محتوا تولید می کند با کانالی که ماهی یک محتوا تولید می کند، زمین تا آسمان تفاوت دارد چون درآمد محاسبه شده روبیکا به ازای تعداد کل بازدید کانال شماست. پس سعی کنید تا فعال باشید و هر روز محتوا تولید کنید تا به نتیجه برسید. اگر هم که روزی چندتا محتوا تولید کنید که فوق العاده می شود!!!

 

هر چه فوروارد بیشتر، کسب درآمد بیشتر

باز هم برگشتیم به تاثیر تولید محتوای ویروسی. این روش به حدی موثر است که من تصمیم گرفتم تا بارها و بارها به آن اشاره کنم. چون این روش پولی که از روبیکا در می آورید را ده ها برابر میکند. هرچه مردم، محتوای شما را بیشتر برای دیگران فوروارد کنند، در واقع آن ها دارند به شما کمک می کنند بدون اینکه از نحوه کسب درآمد از روبیکا خبر داشته باشند، به همین سادگی و به راحتی آب خوردن

 

سوالات متداول

 

درآمد برای چه کسی محاسبه می شود؟

در روبینو درآمد برای صاحب صفحه محاسبه می شود و در صفحه کسب درآمد آن شخص، میزان پول کسب شده او قابل مشاهده است اما در پیام رسان، پولی که در روبیکا محاسبه میشود برای فرد آپلود کننده محاسبه خواهد شد یعنی ادمینی که آن محتوا را منتشر می کند. پس اگر می خواهید تا از روبیکا پول در بیاورید، خودتان محتوا را منتشر کنید.

 

آیا اگر کسی پیام ما را فوروارد کند، پول برای او محاسبه میشود؟

خیر، خوشبختانه این پول برای شما محاسبه خواهد شد و فردی که آن محتوا را فوروارد کرده، در واقع به شما کمک کرده است.

 

حداقل مقدار واریز چقدر است؟

در حال حاضر که پول درآوردن از تولید محتوا در روبیکا در فاز اول خود قرار دارد، حداقل واریزی ۱۰۰ هزار تومان می باشد که البته در فاز دوم این عدد به ۱۰ هزار تومان کاهش پیدا خواهد کرد تا این شیوه آسان تر شود آسان تر شود.

 

چگونه می توانیم میزان درآمد خود را مشاهده کنیم؟

مانند شکل در بخش تنظیمات وارد شده و قسمت کسب درآمد را انتخاب کنید تا از میزان درآمد خود از روبیکا آگاهی پیدا کنید.

نحوه کسب درآمد از روبیکا

حالا می توانید درآمد خود را مشاهده کنید

پنل کسب درآمد از روبیکا

جمع بندی

کسب درآمد از روبیکا از قابلیت های فوق العاده این سوپر اپلیکیشن به شمار می رود که به تازگی جدیت بیشتری پیدا کرده و پیدا خواهد کرد. ما در آکادمی جولد در مقاله "چگونه در روبیکا کسب درآمد کنیم" به شما ترفند های پول درآوردن از روبیکا را آموزش دادیم و نحوه کسب درآمد از آن را به طور کامل برایتان شرح دادیم. کانالی هم به عنوان نمونه به شما معرفی می کنم تا آن را دنبال کنید: کانال "امیر دوبله" که بسیار جالب و خنده دار است.
در این مقاله شما با ارزش تولید محتوا آشنا شدید و فهمیدید که چگونه می توانید با کمک این روش در روبیکا پول پارو کنید. اگر سوالی یا انتقادی دارید، می توانید آن را بیان کنید، ما با کمال میل به شما پاسخ می دهیم.

انتهای مقاله

و اما حرف آخر

آکادمی جولد با آموزش های رایگان اینجاست تا به شما بگوید: تنها یک حرف بین learn  و earn اختلاف است... .

 

اگر شما هم کانالی ساخته اید، می توانید آن را در زیر همین مقاله تبلیغ کنید

مقاله های مرتبط

روش جالب کسب درآمد از روبیکا با بازی کردن+فیلم

نظرات (۱۳)

سلام عالی بود منم کانال دارم ولی نمیدونم چه طور اعضا رو ببرم بالا

لینک کانال👇

https://rubika.ir/khande_khande2

پاسخ:
کانال روبیکا شما رو مشاهده کردم، نیاز به زمان دارید تا تعداد اعضای شما بالا رود که البته می توانید با تبلیغ در کانال های پربازدید، از این زمان بکاهید (به زودی امکان تبلیغ کانال روبیکا و پیج اینستاگرام، به همین سایت اضافه خواهد شد)
۲۵ ارديبهشت ۹۹ ، ۱۶:۲۵ محسن میرضایی

سلام من یه کانالی به نام کانال" آهای کلاس نهمی ها!"را درست کردم.درآمدم از 0به287 ریال منتقل شد.اما در287ریال متوقف شد.

پس از گذشت چند روز باز هم همون بود.اکنون چیکارکنم؟؟

@Ahaiclassnohomehaa

پاسخ:
محسن جان امیدوارم حالت خوب باشه و با کانالت بترکونی!
ببین سیستم محاسبه کسب درآمد از روبیکا، به علت اینکه هنوز زمان زیادی از راه اندازی اون نمیگذره، بسیاری از پست ها هنوز محاسبه نشده اند، پس نگران نباش و با قدرت این کانالو ادامه بده چون به زودی درآمدت محاسبه میشه؛)
۲۷ ارديبهشت ۹۹ ، ۲۱:۲۸ مهدی قاسمی نیا

سلام منم کانال زدم اما هنوز درامدم صفرصفره

اما برای پدرم که فقط پیام های کانال خودم را شیر میکردم درامدش 70 ریال است

@Doyouknow00

پاسخ:
احتمالا اختلالی در سیستم کسب درآمد از روبیکا برای شما به وجود اومده و به احتمال زیاد به زودی برطرف خواهد شد؛) در غیر این صورت می توانید با پشتیبانی روبیکا به شماره ۰۲۱۴۲۵۱۷ در ارتباط باشید تا با احترام شما را راهنمایی کنند، راستی خوش به حال پدرتون:):)

سلام من در روبینو فیلم می زارم ولی هنوز درآمد صفره سوالم اینه که چرا روبینو محاسبه نمیشه و این برای همه این‌جوریه  با تشکر از سایت خوبتون ممنون

 

پاسخ:
سلام اسماعیل جان، ای کاش آدرس روبینو روبیکاتو هم میزاشتی تا بررسی کنم. اما احتمال میدم طبق گفته خود پشتیبان روبیکا، کسب درآمد از روبیکا با اختلالاتی مواجه است (به دلیل تازه تاسیس بودن:)) که به زودی رفع میشه و تمام درآمد محاسبه میشه

سلام من تو روبیکا هم پیج دارم هم کانال درآمد پیجم صفره ودرآمد کانالم از صفر به 28 ریال رسید و دیگه زیاد نشد چه کار کنم که درآمد هردو زیاد بشه؟

پیج:@mrm_x60

کانال:@mrm_lifanx60

سلام من هم کانال دارم هم پیج درامد پیجم صفره و درامد کانال هم 28 ریال و هیچ کدام زیاد نمیشه چه کار کنم؟ممنون

پیج:@mrm_x60

کانال:@mrm_lifanx60

سلام عالی بود

اگه دنبال کلیپ و اهنگ و عکس و ...دپ هستی اره دذست شنیدی همش دپ بیا این کانال رو دنبال کن که هرروز اهنگ و فیلم سیاسفید و دپ عکس پروف و فیک هستی پیشنهاد من اینه که این کانال رو دنبال کنی@dep_rack

سلام من سه هفته است که درآمد من روی ۶۰۰۰۰ هزار تومان استپ شده بالا نمیره اعضا کانال هم داره بالا میره ولی انگار نه انگار

چیکار کنم

سلام خسته نباشید

من یک کانال زدم کانال تست هوش

می خواستم بدونم چرا در امد نمیده یک هفتس زدم ولی هیچی در امد نداده باید کاره خاصی کرد تا در امد بده یا نه مرسی

اینم ایدی

IQtest00@

https://www.rubika.ir//IQtest00

سلام خسته نباشید

من یک کانال زدم کانال تست هوش

می خواستم بدونم چرا در امد نمیده یک هفتس زدم ولی هیچی در امد نداده باید کاره خاصی کرد تا در امد بده یا نه مرسی

اینم ایدی

IQtest00@

https://www.rubika.ir//IQtest00

سلام من یک کانال دارم تو روبیکا تعداد عضواش هم 120 تاست هر پستام هم 20 تا30 تا بازدید میخوره ولی بازم درامد روبیکام صفره هم این سیم کارتم هم سیم کارت دیگم کانالم یک هفته هست که درست کردم روزی 20 تا هم پست میزارم علتش چیه  همینکه ۰۲۱۴۲۵۱۷ به این شماره هم زنگ زدم بعدش باید کدوم عدد رو بزنم باتشکر اینم ایدی کانال @text_post

سلام منم پیج دارم اماهنوز صفره 

لینک...https://rubika.ir/semroozi

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
درباره بلاگ
دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات