می‌دونستی می‌تونی حساب بانکیتو بترکونی؟!

بزن برییییم!
ورود و ثبت نام

سفارش طراحی وبسایت

یک وبسایت باعث می شود شما حرفه ای به نظر برسید

 84٪ از مصرف کنندگان امروز فکر می کنند یک وبسایت نسبت به شرکت هایی که فقط پروفایل رسانه های اجتماعی دارند ، باعث اعتبار کسب و کار شما می شود. وب سایت شما همچنین بهترین مکان برای نشان دادن هرگونه گواهینامه یا جوایز حرفه ای کسب و کار شما است. (مثلا همین نماد اعتماد خودمون.که یه پیج اینستاگرامی نداره و اعتماد بهش سخت تره. نسبت به سایتی که نماد اعتماد داره.)

مهم تر از آن ، داشتن وب سایت شخصی به شما امکان می دهد یک آدرس ایمیل مارک دار ایجاد کنید (به عنوان مثال [email protected]) که سطح حرفه ای بودن را در تمام مکاتبات شما بالا می برد ، به خصوص اگر از آدرس ایمیل شخصی خود برای تجارت استفاده کرده اید .

اتوماتیک کردن پروسه فروش

با داشتن یک سایت میتوانید کلی از مراحل اضافی و وقت گیر را که خودتان در مغازه یا شبکه های اجتماعی انجام میدهید را حذف کنید و سایت در چند مرحله آن را انجام دهد.مانند: سوال و جواب های مشتری را سایت پاسخ میدهد. تنوع کالا را سایت به نمایش میگذارد.پیشنهاد های مختلف را سایت میدهد.قیمت را سایت نمایش میدهد.انواع اطلاعات مربوط به محصول و … را سایت در خود دارد و مشتری میبیند. در فرایند خرید تنها با چند کلیک ساده خرید انجام میشود. کافیست محصول را به دست مشتری برسانید!

کسب اطلاعات کاربران!

کاربرانی که عضو سایت میشوند و یا از سایت شما خرید میکنند،باید اطلاعات خواسته شده از طرف سایت را تکمیل کنند مانند شماره موبایل ایمیل نام و نام خانوادگی و… 

این اطلاعات به چه دردی میخورد؟

توسط این اطلاعات که در سایت شما ذخیره میشود بعدا میتوانید بازاریابی خود را انجام دهید.مثلا با فرستادن پیامک به مشتریان و تبلیغ محصول و خدمات خود و یا اطلاع رسانی از طریق ایمیل و دادن تخفیف به مشتریان آنها را به سایت خود بکشانید تا محصولات شما را ببینند و آنها را تهیه کنند!درصورتی که سایت این کار ها را اتوماتیک انجام میدهد و این امر توسط افرادی که فقط یک مغازه دارند امکان پذیر نیست و یا بسیار سخت و وقت گیر است.

درآمد زایی غیر فعال

 
طراحی-وبسایت طراحی-سایت

طراحی-وبسایت طراحی-سایت

فرض کنید شما یک فروشگاه فیزیکی دارید و هر صبح ساعت 8 در فروشگاه خود حضور دارید و تا فرضا 8 شب آنجا میمانید.بعد این ساعت فروشگاه شما تعطیل  میشود تا فردا!اگر خدای نخواسته مشکلی برایتان پیش نیاید و فروشگاه خود را مجددا باز کنید. درحالی که وبسایت 24 ساعته و در 7 روز هفته باز است و همواره میتواند برای شما درآمد زایی داشته باشد! بیشتر افراد در شب و تایم استراحت خود وارد فضای مجازی شده و در اینترنت گردش میکنند.پس شانس شما چند برابر میشود! حتی زمانی که در خواب هستید سایت شما فعال است و برای شما میتواند بفروشد!

هزینه بسیار کمتر

شاید شما اگر بخواهید فروشگاه خود را راه اندازی کنید باید یک مکان مناسب پیدا کنید که مشتریان خوبی به فروشگاه شما برخورد کنند و این اماکن ماهانه حداقل 5 تومن کرایه برای اجاره کردن بخواهند و علاوه بر این ها هزینه های دیگر مانند دکوراسیون مغازه سیستم سرمایشی یا گرمایشی و .. کلی هزینه را تحمیل میکنند درحالی که سایت نه مکان فیزیکی خاصی میخواهد نه هزینه بسیار زیاد! کدام به صرفه تر است؟

کسب و کارتو به صد ها هزار نفر نشان بده

اگر شما در یک شهر فروشگاهی داشته باشید قسمت بسیار کمی از مردم شهر با شما آشنایی خواهن داشت و مشتری شما میشوند اما با داشتن فروشگاه میشود از تمام ایران و در مقیاس بزرگتر از تمام کشور ها مشتری گرفت! برای مثال سایت دیجی کالا از کل ایران و حتی کشور های خاور میانه مشتری دارد.حدود 300000 فروش در روز!

ریسک بسیار کم

در این مدت بسیار ی از پیج های اینستاگرام بسته شدند! ( دلیل بسته شدن پیج اینستاگرام ) پیج هایی که ماهانه 200میلیون تومان درآمد داشتند.حاصل چند سال زحمت کشیدن و پست گذاشتن در اینستاگرام آنها یک شبه به باد رفت. آنها فکر میکردند فقط اینستاگرام مکانی برای بازاریابی است.درحالی که وبسایت ها مکان هایی هستند که اغلب افراد برای رفع نیاز خود به آنها مراجعه میکنند. و حتی درآمد بسیار بیشتری از سبکه های مجازی میتوند داشته باشد! 

درحالی که سایت متعلق به شماست و وبسایت شما را هیچ کس بلاک یا پاک نمیکند!دائمی است و دسترسی های بسیار بیشتری به شما میدهد.

ورودی بیشتر از طریق وبسایت

با داشتن یک وبسایت بهینه شده و سئو شده و داشتن دانش نحوه پست گذاری سئو شده در سایت  به رتبه های بالای جستجو ها بیایید و ورودی غیر قابل مقایسه باشبکه های اجتماعی داشته باشید! و فروشتان بالا تر برود!

می توانید وب سایت خود را با Google Maps ادغام کنید تا افراد بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند

یک وب سایت به شما امکان می دهد نقشه ها را مستقیماً در محتوای خود جاسازی کنید. برخی از مشاغل ، مانند آکادمی جولد ، نقشه ای مستقیماً در صفحه ارتباط باما ی خود جاسازی کرده اند:

طراحی-وبسایت طراحی-سایت ارتباط-باما-آکادمی-جولد

طراحی-وبسایت طراحی-سایت


نقشه جاسازی شده برای افرادی که وقت زیادی در منطقه شما نمی گذرانند پیدا کردن مشاغل شما را آسان می کند. این امر به ویژه اگر میزبان رویدادهایی هستید بسیار عالی است ، زیرا ممکن است افرادی را جذب کند که در غیر این صورت اوقات خود را در محله محل کار شما سپری نمی کنند.

یک وب سایت موفقیت شما را در طولانی مدت تضمین می کند

امسال ( 2020 ) ، تقریباً 4.54 میلیارد نفر (59٪ از جمعیت کره زمین ) از اینترنت استفاده می کنند و تعداد بیشتری از افراد در پیوستن به افراد آنلاین هستند.

بدون وب سایت ، تجارت شما برای این افراد غیر قابل دسترسی است. با پیشرفت بیشتر در دوران بحران کرونایی و گراییدن مردم به سمت خرید اینترنتی و دیجیتال کردن کار های روزمره ، تجارت شما برای همه قابل مشاهده نخواهد بود مگر اینکه در یک وب سایت سرمایه گذاری کنید.

بنابراین برای اینکه در این دنیای دیجیتالی که به طور روز افزون رقم می خورد ، رقابت کنید ، کسب و کار شما باید آنلاین شود.

بنابراین ، آیا برای کسب و کار خود به وبسایت نیاز دارم؟ نتیجه نهایی

امیدوارم که تاکنون فهمیده باشید که این سوال این نیست که “آیا من برای کسب و کار خود به وب سایتی احتیاج دارم؟ ” ، بلکه “آیا می توانم در عصر دیجیتال وب سایت نداشته باشم؟ ” است . و پاسخ ، اگر می خواهید به رشد خود در طولانی مدت ادامه دهید ، منفی است. وب سایت یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که هر کسب و کار می تواند در آینده انجام ده

وبسایت چیست؟

وببسایت مجموعه ای از صفحات متصل به هم است که درون یک هاست قرار گرفته و به دامنه خاصی متصل اند. وبسایت توسط شخص یا گروه خاصی طراحی و نگه داری میشود که میشود در فضای وبسایت کارهای مختلفی مانند انتشار مطالب ،تصاویر ،ویدیو ها ،محصولات و خدمات انجام داد.

انواع وبسایت

از نظر کاربرد وبسایت ها را میتوان به چند دسته مختلف دسته بندی کرد از جمله:

 • وبسایت خبری
 • وبسایت آموزشی 
 • وبسایت فروشگاهی
 • وبسایت شرکتی
 • وبسایت سازمانی
 • وبسایت تجاری
 • وبسایت شخصی
 • وبسایت تفریحی
 • وبسایت کاربردی
 • وبسایت پزشکی
 • وبسایت نیازمندی ها 
 • و…

طراحی وبسایت اصولی در مقابل غیر اصولی

طراحی وبسایت اصولی و کاربر پسند وبسایت اعتماد ایجاد می کند. طراحی وبسایت غیر اصولی و بدون جذبه اعتماد ایجاد نمیکند.این به کنار؛باعث فرار افراد وارد شده به سایت می شود. پس طراحی را به افراد مطمئ بسپارید.!

رنگها

رنگ وبسایت شما باید بلافاصله نشان دهنده نام تجاری شما باشد. برای مثال ، اگر از یک نوشیدنی غیر الکلی که لوگوی آن قرمز است نام ببرم ، بیشتر مردم با کوکاکولا پاسخ می دهند. اگر من به یک مارک قهوه با استفاده از یک لوگوی سبز اشاره کنم ، همه می گویند استارباکس. فست فود با لوگو طلایی ، مک دونالد، وبسایت با تم نارنجی و استور طراحان وب همه می گویند ژاکت و … نام تجاری شما این پتانسیل را دارد که با کمی خلاقیت در بازاریابی و کاملاً با اثبات برند ، همین تأثیر را ایجاد کند. پس رنگ ها را جدی بگیرید.

فونت ها

فونت های وبسایت شما می تواند مشکلاتی ایجاد کند. حتی با وجود کتابخانه وسیعی از همه فونت های فارسی و انگلیسی که در دسترس است ، یافتن فونت مورد استفاده طراح برای بازاریابی شما هنوز هم کار سختی است است. از آنجا که قرار دادن یک فونت سفارشی می تواند تأثیر قابل توجهی در SEO شما داشته باشد ، اغلب بهتر است فونت وبسایتی را انتخاب کنید که از نام تجاری شما تعریف کند.

تجربه کاربری در طراحی وبسایت تاثیر زیادی بر مشتریان دارد.

یک وب سایت خوب طراحی شده هم از نظر برنامه نویسی و قدرت وب سایت و هم از نظر زیبایی و جذابیتت برای کاربر باید کاملا بهینه باشد. UI / UX اصطلاحی است که هر از گاهی ممکن است بشنوید و مخفف User Interface، User Experience باشد. به طور خلاصه ، داشتن یک سایت برای گردش آسان کاربر در آن ، رابط کاربری است که به راهنمایی آنها از طریق سایت شما کمک می کند و سهولت و لذت بردن از آن تجربه کاربر است.

سرعت وب سایت

سرعت وب سایت شما می تواند تأثیر مستقیمی بر میزان عملکرد آنلاین تجارت شما در وبسایتتان داشته باشد. مهم است که بارگذاری وب سایت در سریعترین زمان ممکن انجام شود. کمتر از 3 ثانیه بهترین زمان بارگذاری صفحه وبسایت است ، اما هر ثانیه نرخ گزاف گویی (بانس ریت) شما را افزایش می دهد. و تاثیر مستقیمی بر نشان دادن سایت شما در نتایج گوگل دارد.

میزبان وب سایت

بخش سرعت وب سایت بدون صحبت در مورد میزبان وب سایت کامل نمی شود. اگرچه این گاهی اوقات مربوط به دانش فنی طراح است. این نیز یکی از بزرگترین عواملی است که هنگام صحبت در مورد سرعت وب سایت مورد توجه قرار می گیرد. ممکن است هنگام راه اندازی وب سایت خود وسوسه شده باشید که برای یک میزبان متناسب با بودجه حال شما انتخاب کنید. اما متوجه خواهید شد که حتی اگر این هاست ها معمولاً ارزان هم نباشند ، با نیاز به فضای بیشتر یا وب سایت سریعتر از آنها سریعتر رشد می کنید. ما در آکادمی جولد، بهترین هاست و بهترین میزبان را برای شما در نظر گرفته ایم.

طراحی خوب در مقابل طراحی بد

طراحی وبسایت ضروری برای برندینگ و لوگوی تجاری شرکت شما است و بخشی اساسی از استراتژی بازاریابی است. اما همانطور که می بینید ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که به درستی انجام شده است و سپس به طور مداوم آزمایش می شود.تا بتوان آنرا بهبود بخشید.  با مقرر ماندن به مقررات ، درخواست ها و فقط نگاهی به چگونگی تعامل کاربران با وب سایت شما ، می توانید طراحی وب بد را خیلی سریع به یک طراحی عالی برسانید.

یک طراحی وب سایت خوب:

کاربر پسند و جذاب
سریع بارگیری شود
جذاب و سازگار با برند شما
دعوت به عمل (کال تو اکشن )

سئو عالی

طراحی وب بد:

کاربر پسند نیست
مملو از مطالب بی فایده
به کندی بارگیری می شود
غیر جذاب و دموده
به طور کلی عملکرد ضعیفی دارد

ما در آکادمی جولد

تلاشمان بر این است همه نکات گفته شده در بخش های بالایی را رعایت کنیم. و آن هارا به بهترین شیوه ی ممکن انجام دهیم تا باعث پیشرفت کسب و کار شما شود.قبل از هرچیزی موفقیت شما و برندتان برای ما مهم است.

اگر یک سایت حرفه ای میخوای

حتما باید یک طراح حرفه ای و تیم قدرتمند همراه با پشتیبانی عالی و همیشگی داشته باشی. و نیاز های برندتو کامل برطرف کنه!. پس اگر یک طراحی بی نقص میخوای:

حتما با ما تماس بگیر یا ازبخش زیر سفارشت رو تکمیل کن. 🙂

طراحی-وبسایت طراحی-سایت
طلایی
طراحی-وبسایت طراحی-سایت
وبسایت حرفه ای + اپلیکیشن اندروید – تخفیف ویژه
طراحی-وبسایت طراحی-سایت
نقره ای
طراحی-وبسایت طراحی-سایت
وبسایت استاندارد بدون اپ
وبسایت استاندارد همراه اپ (پرداخت هزینه)

نمونه کار ها

 • طرحی سایت نوش بی

  طرحی سایت نوش بی

  طراحی رسپانسیو،حرفه ای،انیمیشن های جذاب،فروشگاه قوی - فقط کار طراحی سایت و زیبایی بسری با ما بوده است.
 • آکادمی جولد

  آکادمی جولد

  کاملا حرفه ای ،طراحی رسپانسیو،سرعت بسیار بالا در جی تی متریکس،کاربر پسند،طراحی زیبا،مطالب فوق العاده،سبک و روان
 • طراحی سایت ناز بانو

  طراحی سایت ناز بانو

  سایت حرفه ای کاملا رسپانسیو همراه با قابلیت چند فروشندگی و همکاری در فروش(غیرفعال هستند). مگا منو،جستجوی حرفه ای،طراحی خاص و جذاب.

جهت درخواست طراحی سایت و دریافت مشاوره و راهنمایی کامل فرم زیر را پر کنید و دکمه ثبت درخواست را بزنید

درخواست با موفقیت ثبت شد.منتظر تماس ما باشید.

برای اطلاع از تخفیف ها و خبر های جدید عضو سایت ما شوید.هر ماه یک تخفیف اختصاصی برای شما کاربر گرامی!