وبلاگ

دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام ( غیر فعال شدن ) چیست؟ علت + راه حل بازگردانی پیج

برای بسیاری از افراد امکان دارد که دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام به وجود آید. دلیل اصلی این امر هم رعایت نکردن برخی از قوانین اینستاگرام می باشد که شما باید به خوبی با آن آشنایی لازم را داشته باشید. در واقع شما باید بدانید دیسیبل معنای معنای حذف کردن اکانت را می دهد، اما باید بدانید که امانت شما هرگز از دیتابیس برنامه اینستاگرام به طور کلی حذف نمی شود. حتی اگر بدترین اتفاق هم برای پیج شما رخ دهد باید بدانید که پیج شما اطلاعاتش را دارد و می توانید آن را با استفاده از روش های متنوع به دست آورید.

شما در مورد دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام باید بدانید که اینستاگرام هر پیج که دیسیبل شده است را به راحتی هم به فرد باز نمی گرداند. اگر این پیج ایرانی هم باشد دشواری بسیار بیشتری دارد و اینستاگرام به آن توجه بسیار زیادی نشان می دهد. در صورت دیسیبل اکانت اینستا شما اصلا نمی توانید وارد اکانت خود شوید و بر همین اساس هیچ اطلاعاتی هم از اکانت و فالوور هایتان هم ندارید. بسیاری از افراد در مورد چرایی دیسیبل شدن پیج اطلاعات زیادی ندارند که در ادامه برخی از مهمترین دلایل دیسیبل شدن پیج را نام می بریم.

علت دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام :

علت دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام دو مورد می باشد و شما باید به خوبی با این دو مورد آشنایی داشته باشید. این دو دسته خود به چند علت متنوع تقسیم بندی می شوند که عبارت هستند از :

1. دسته اول :

برخی از موارد وجود دارد که شما باید در پیج خود رعایت کنید، در صورت رعایت نکردن آن موارد اینستاگرام پیج شما را دیسیبل می کند. آنها عبارت هستند از :

– استفاده از فالوور فیک :

الگوریتمهای اینستاگرام به فالوورهای فیک حساسیت بسیار زیادی نشان می دهند و با این مسئله برخورد می کنند. البته که باید بدانید در این مورد به موفقیت های زیادی نرسیده است. آن دسته از افرادی که فالوورهای فیک را می سازند در کار خود حرفه ای هستند و می توانند بر اساس قوانین و الگوریتم های اینستاگرام بهترین فالوورها را به شما ارائه دهند. به طور کلی ولی بهتر است بدانید یکی از مهمترین علت های دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام همین مورد است.

– استفاده از ربات ها :

این مورد به صورت قطعی دیسیبل شدن اکانت اینستا شما را فراهم نمی سازد، ولی باید بدانید که تا حدود هم نقش زیادی در دیسیبل شدن دارد. امروزه بسیاری از افراد با استفاده از ربات های اینستاگرام پیج خود را مدیریت می کنند. اما یکی از نکاتی که در مورد استفاده از آنها باید بدانید این است که سرعت آنها را زیاد نکنید. در این صورت الگوریتم های اینستاگرام این مسئله را متوجه شده و پیج را دیسیبل می نمایند. کیفیت رات هم اهمیت بسیار زیادی دارد و باید در مورد آن تحقیقات لازم را انجام دهید.

– ارسال محتواهای کپی شده :

اگر شما با هر روش که مایل هستید ویدیو بسازید و با هر تصویری را مونتاژ کنید بدون شک کار دست خود می دهید. الگوریتم های اینستاگرام به شکل بسیار حساسی روی این موارد حساس هستند و به آن توجه می کنند. کپی رایت در بسیاری از کشورها ضوابط خاصی دارد و باید به آن دقت داشته باشید.  

– ارسال محتواهای غیراخلاقی

– ارسال محتواهای تروریستی

– ارسال محتواهای خشونت آمیز

– خرید و فروش داروهای پزشکی

– ارسال محتواهایی مربوط به توهین به زنان

– سوء استفاده از تصاویر و هویت دیگران  – ارسال محتواهای نژاد پرستانه


2. دسته دوم :

اما علت دیگر دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام دست شما نیست و مربوط به اینستاگرام می باشد. این موارد عبارت است از :

– اختلالات اینستاگرام :

در برخی از موارد شاید الگوریتم های اینستاگرام دچار اشتباه شوند و برخی از پیج ها را دیسیبل کنند. در این صورت از افراد معذرت خواهید کرده و پیج را به آنها باز می گردانند.

– مشکل با آی پی ایرانی

– اشتباه در فهم اینستاگرام :

در برخی از موارد امکان دارد که پست شما هیچ ربطی به نقض کردن قوانین نداشته باشد، اما اینستاگرام آن را حذف می کند. این مورد و مسئله بسیار رخ داده و باید مراقبت آن باشید.

چگونه دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام را بازگردانیم ؟

همانطور که بیان نمودیم بسیاری از افراد امکان دارد با دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام خود مواجه شوند. در این صورت بهتر است که تنها از برخی افراد که در این زمینه تخصص بیشتری دارند کمک بگیرند. آنها به شما می توانند بهترین مشورت ها را در این مودر ارائه دهند تا در کمترین زمان دیسیبل شدن اکانت خود را رفع کنید. البته که باید بدانید بازگردانی پیج دیسیبل شده دشواری های بسیار زیادی دارد و باید به خوبی در این مورد اطلاعات لازم را داشته باشید. آکادمی جولد می تواند در این زمینه به شما مشورت های لازم را ارائه دهد و پیج دیسیبل شده شما را بازگرداند.

شما باید دقت داشته باشید که برای رفع کردن دیسیبل شدن پیج خود نیازی نیست به هر فردی که نمی شناسید پول دهید. آنها شاید تنها با یک هک کردن ساده شما را گول بزنند و هزینه زیادی را هم از شما دریافت کنند. البته که بهتر است به خوبی در مورد آن افراد تحقیق کنید تا به بهترین و تخصصی ترین گروه رفع دیسیبل شدن پیج خود را بسپارید. درخواست ریپورت ساده به اینستاگرام یکی از مهمترین و بهترین روش هایی می باشد که شما می توانید برای رفع دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام از آن استفاده کنید. در این صورت پیج شما به صورت مجدد بررسی می شود و به درخواست شما هم اهمیت داده می شود.

 

نتیجه گیری :

دلایل و علت هایی که در بالا بیان نمودیم موجب دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام شما می شود. شما از انجام دادن آن اقدامات باید به صورت جدی خودداری کنید. آن دلایل که در دسته بندی دوم قرار می گیرد دست شما نیست و به اینستاگرام مربوط است. شما باید به تمامی این موارد نهایت دقت را داشته باشید تا توسط الگوریتم های اینستاگرام پیج تان مسدود و حذف نشود. این قوانین ثابت شده و مشخص می باشد.

تدریس کنید